za gramatiku sa netrestá asi tak od 18cki

Autor: Štefan Ďuriš | 7.8.2006 o 7:50 | Karma článku: 1,57 | Prečítané:  414x

pozriet sa nato tak že Vám čítajúcim je prednejšie kritizovať pravopis než rozmýšlať nad významom , ale chrbát Vás tým boliet neprestane

 niekto svoj volný čas venuje tomu ako príst na to ako sa hýbať tak aby sa pritom rozvýjalo telo , prichádza na niečo  a snaží sa to sa to prezentovať   ....., pochopil som to tak že pre Vás čitatelou nieje dôležitý význam myšlienky ale forma jej napísania. Uvedomujete si aký je jazyk nedokonalý nástroj : prečo napríklad nejestvuje prehlasované u i ... ked sa v živote aj ked nie pri zrovna príjemných udalostiach používa ...ešte ste si nikdy nevšimli že aj ked to tak nemá bit tá veta zrazu viac vystihuje to čo chcete prezentovať ej ked je napísana nepravopisne /nie vždy/ ešte sa vám nestalo že píšete a píšete nehladiac na formu /freestyle -  písania/jasné môžem to dávať niekomu kontrolovať ale prečo by som to robil ja sa mám čomu venovať toto som bral ako altruistický čin ale asi Vám to viac ublížilo no nič minul som sa .Môžte mať prachy uspech a čo ja viem čo všetko /aj vediet dokonale pravopis / ked vás niečo niekde bolí dostanete strach a strach bortí všetko ostatné , ale ani nemusí nič boliet proste nevládzete a chceli by ste ..... .

mám takú dilemu písať dalej alebo nepísať , viete otom že jestvuje cvičebný sistém pri ktorom ešte dorastrajú svalove vlákna aj ked sa bežne v genetike tvrdí že svalové bunky nedorastajú - takže to vpodstate vyvracia zákonitosi genetiki... a zaujíma to vôbec niekoho. Alebo máte potrebu dokazovať si že ste lepší ako ten píšuci ....ale včom ...v pravopise......ja nepíšem o pravopise.Snažil som sa písať otom že  chorobou doby je nemohúcnost a nevládnost s čoho vyplíva strata vôli ku zmyslu a tiež otom že skoro každý problém hlavne zdravotný sa dá riešit adekvátnym pohybom

čakal som kritiku tá je už bežnou súčastou  života , však nakoniec ked nevieme kde sú chyby nevieme kde sa máme zdokonalovať , no znova podotýkam slovenčinu od vtedy ako nemusím nemusím a venujem sa pohybu . aj negatývna reklama je reklama , ked som mal ešte starú kapelku bolo mojím cielom vyvolat pomocou hudby u ludí silné emocie a bolo mi v podstate úplne jedno či sú pozitývne alebo negatývne riadiac sa teoriou že zo starostí je bližšie k radosti ako z ničoho  . No čo som si uvedomil : že vyvolať príjemný pocit je ovela tažšie a že je to ale lepšia cesta atak som si určil smer , smer bielej mágie- ovplivnovať ludí aj bez toho aby otom vedeli  ale hlavne tak aby im to robilo dobre . takže negatývna reklama nieje reklama aj ked to tak často funguje .

A popravde stratil som chut dalej písat ak má niekto niekoho niečo naučit ten dotyčný to v prvom rade musí chcieť , bolo mojím cielom vyvolať u Vás závislost od pohybu zamilovať sa do pohybu do svojho praveho fyzického tela a tým sa rozvíjat ....a  ....a  asi to  vzdávam  /v tejto forme/ ..... svet sa asi zmenit nedá tobôž nejakým písaním    a dokonca ešte bez rešpektovania pravopisu / že ano/ hmmmm ja Vám len prajem aby ste pohyb rešpektovali minimálne tak ako pravopis mám dôvod si mysliet že by to bolo pre vás prospešnejšie .

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?